Téma dnešného článku – pizza!

7 mar

Téma dnešného článku – pizza!

Nájde sa niekto, kto by nepoznal slávne talianske jedlo, ktorého počiatky siahajú približne už do konca desiateho storočia? Ide samozrejme o pizzu. Tenké cesto kruhového tvaru, na ktorom nájdeme toľko kombinácií a druhov potravín, koľko len chceme. Keď sme už spomenuli cesto, tak prepravka na pizza cesto je momentálne v zľave v našom obchode. Okrem cesta je základom aj paradajkový pretlak a syr, potom nasleduje šunka, olivy, zelenina, šampiňóny, ryby a morské plody. Jednoducho, možností je neúrekom. Ak už máme pizzu upečenú, tak sa nám celkom zíde mať radielko na pizzu, pomocou ktorého pizzu predelíme. Najčastejšie sa pizza predelí na štvrtiny a tie sa potom podelia na polovicu. Ešte na okraj, je možné pripraviť i sladkú verziu pizze s ovocím, nutellou, či džemom, avšak, radšej by sme ostali pri klasickej pizzy. Prejdime k spomínanej zľave a predstavme si i akciu na zľavu nadväzujúcu.  

Akcie a zľavy pre výrobky spojené s pizzou!

Ako sme už spomenuli, prepravka na pizza cesto je v zľave, ktorá potrvá do konca mesiaca. Tento produkt slúži na skladovanie cesta na pizzu a prepravka na pizza cesto je najčastejšie zhotovená z plastu (polyetylénu). Prepravka by mala byť ľahko čistiteľná. Existuje niekoľko farebných kombinácií a prepravka na pizza cesto je zaujímavá i tým, že vďaka použitému materiálu je ľahká a má dostatočne veľký objem. Ponúkame objemy od 5 l až po 21 l. V článku bolo tiež spomenuté radielko na pizzu. Tento výrobok je užitočný pri krájaní, respektíve delení pizze na menšie časti. Najčastejšie sa radielko na pizzu ponúka v kombinácii plast a nerezová oceľ. Rúčka je z plastu a farba je čierna. Z nerezovej ocele je samotné koliesko určené na delenie (krájanie) pizze. Koliesko ponúkame s niekoľkými priemermi, základom je priemer 100 mm, maximum je 200 mm, minimum 80 mm. A samotná akcia? Ak do konca mesiaca bude prepravka na pizza cesto zakúpená, tak radielko na pizzu dostanete od nás ako darček. 

Dnes sme si teda trochu podrobnejšie predstavili veľmi obľúbené talianske jedlo, ktorým je pizza. My sa s Vami lúčime a tešíme sa pri ďalších článkoch, kde si predstavíme niektoré iné pochutiny. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *