Urobte si doma poriadok

18 feb

Urobte si doma poriadok

Aj vás trápi, že máte doma veľa vecí ale niekedy ich neviete nájsť? Spravte si poriadok. Najlepším riečením sú regálové zostavy. Samozrejme, najväčší problém robí nedostatok miesta aj na danú zostavu ale to sa dá vyriešiť jednoducho na weboch značky rilling.

Kde začať

Najprv sa dohodnite so svojím partnerom čoho sa chcete vzdať. To býva najväčší kameň úrazu. My ženy by sme vyhadzovali jedna radosť ak sa nejedná o naše šatstvo. Muži majú radi svoje hrdzavé súčiastky ale sú príliš leniví aby si v nich spravili poriadok. Najprv vypracte všetky miestnosti a vyhraďte koše na kov, plast a papier.

Ušité na mieru

Keď už máme vypratané izby premerajte ich. Následne choďte napríklad na stránky rilling a tam si vyberte možnosť regálové zostavy a potom len vyberajte podľa svojich veľkostných aj finančných možností. Je tu možnosť ich napájania tak ak neviete radšej sa poraďte. Ak regálové zostavy nevyhovujú vášmu priestoru môžete poslať veľkosť izby a návrhári a konštruktéri vám navrhnú regálové zostavy podľa vaších predstáv.

Z čoho sú

Väčšinou ide o kovové regálové zostavy, ktoré sú vhodné do skladov, dielní, garáží, pivníc aj do špajze. Vyrábané sú z kvalitného oceľového plechu s pozinkovanou povrchovou úpravou. Regálové zostavy sú štandardne vybavené zavetrovacím krížom (kríži), ktorý neumožňuje obsluhu regálu z oboch strán. Pre obojstranný prístup k regálu využite zavetrávací „H“. Do jedného základného stĺpca sa použijú 2 ks zavetrovanie „H“ namiesto jedného zavetrovacieho kríža. Na stránkach rilling si ľahko nakonfigurujete výšku, hĺbku, šírku.

Spravte si poriadok v dome a potom aj v hlave a bude sa vám žiť o čo si ľahšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *