Vyberte si podľa vašich potrieb stroj na porciovanie čerstvého mäsa!

13 feb

Vyberte si podľa vašich potrieb stroj na porciovanie čerstvého mäsa!

Rezačky Mäsa, rezačka mäsa sú stroje, ktoré sa využívajú predovšetkým v gastronomických prevádzkach a v obchodoch pre mělnění alebo rezanie mäsa. Slúži na všetky úprave čerstvého mäsa od jeho mělnění k jeho nárezu. 

 Nadčasový design!

 Rezačky Mäsa, rezačka mäsa majú z čisto praktických dôvodov jednoduchý dizajn s hladkým celonerezovým prevedením a vyberateľným nerezovým šnekom, aby splnili vysoký hygienický štandard. Spúšťa sa jednoducho, tlačidlom. O rez sa postará obojstranný štyroch brity stieracie nôž. Plastová plniaci tlačka umožní mäso natlačiť násypkou s otvorom bezpečne k tubusu slimáka a odtiaľ pomocou závitovky k reznému zloženie. Násypka je vybavená bezpečnostným krytom. Pohon je zabezpečovaný vysoko kvalitným motorom s výkonom podľa vami zvolenej potreby as adekvátnym príkonom sa závitovkovou prevodovkou pre ťažkú prevádzku. Veľmi ľahko sa čistí. Pamätajte však na skutočnosť, že pred plánovanou údržbou, je vždy v rámci bezpečnej údržby nutné stroj vypojiť z elektrickej siete. Pre vyčistenie stroja stačí použiť obyčajný handričku namočenú v čistiacom prostriedku.

Rezačky Mäsa, rezačka mäsa jsou konštruované v rôznych veľkostných a výkonových kategóriách od malých zariadení pre predajne mäsa (tzv. „Krámský Vlček“ – slovo vlk pochádza z nemčiny, kde sa rezačky označujú termínom „wolf“ = vlk) až po robustný stroje pre priemyselná spracovanie mäsa. Tieto zariadenia môžu byť určená aj pre mletie mrazeného vykosteného mäsa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *